«Granit Vases»


Виготовлення гранітних ваз в Коростишеві: головні етапи

У майстерні «Granit Vases» ви можете замовити виготовлення гранітних ваз в Коростишеві. Дотримання всіх норм виготовлення й монтажу – важливий момент, що відрізняє нашу майстерню, адже лише так клієнт може бути впевнений, що ритуальний монумент збережеться на довгі роки.

Вибір моделі з каталогу або за індивідуальним проектом

На ваш вибір великий каталог гранітних пам’ятників. Можете вибрати бюджетні обеліски – одинарні або двійні стандартні пам’ятники з граніту.

Укладення угоди на виготовлення вази

Обговорюємо та узгоджуємо терміни виконання вази, укладаємо договір. Вам не потрібно буде потім ні з ким домовлятися на цвинтарі, шукати робітників сумнівної кваліфікації. Відразу обговоримо весь комплекс робіт і точну вартість, ніяких прихованих платежів, все по-чесному.

Вибір граніту, переваги гранітних пам’ятників

При замовленні пам’ятника в нашій майстерні ви можете бути впевнені в якості матеріалів, оскільки ми працюємо тільки з натуральним гранітом. На відміну від полімерних і бетонних, одинарні стандартні пам’ятники з граніту відрізняються найбільшою довговічністю, морозостійкістю, зберігають презентабельний вигляд багато десятиліть. Догляд за пам’ятником необтяжливий, адже немає потреби систематично щось підфарбовувати й ремонтувати.

Крім чорного габро, застосовуємо інші види гранітів: червоний, коричневий, сірий, синій, зелений з Дідковичівського, Капустянського, Лізниківського та інших родовищ. Наполегливо рекомендуємо використовувати тільки граніт, ніяких полімерів, пресованого бетону й штучних матеріалів, або каменю незрозумілого походження з Китаю чи Індії.

Виробництво пам’ятника, обробка деталей

Передаємо макет майстрам та починаємо виготовлення. Окремо обираємо граніт для виготовлення стел і гранітні заготовки для декоративних елементів. Дотримуємося максимальної обережності при переміщенні блоків, слябів, адже незначна тріщина у подальшому може призвести до передчасної руйнації пам’ятника. Готовий і відполірований надгробок складають, стикують всі деталі, ретельно перевіряють на наявність дефектів.

Гравіювання, фото

Далі виконується художнє оформлення: гравіювання портрета, нанесення прізвища та імені, дат життя. Портрети, виконані нашими майстрами, відрізняються високою чіткістю, стовідсотковою схожістю. Можливо виготовлення фото на склі, кераміці.

Додаткові елементи оформлення

Серед декоративних елементів: свічки, хрести, квіти, орнаменти, символи приналежності до певних конфесій або деталі, що характеризують професію та досягнення небіжчика. На двійні ексклюзивні пам’ятники з граніту можна замовити скульптури, унікальне оздоблення. Пропонуємо виготовити інші гранітні елементи: лавочки, столики, вази, поребрики, квітники, огородження.

Технологія встановлення: підготовка фундаменту та монтаж

Залежно від замовлення, здійснюються додаткові роботи: засипка гранітної крихти, пристрій лавочки, столика, укладання тротуарної або гранітної плитки, облицювання гранітом, кріплення аксесуарів. Технологія по кожному конкретному замовленню розрізняється – від декількох годин до декількох днів. Після установки ви приймаєте роботу, підписуєте акт прийому і вносите оплату за договором.

Доставка пам’ятника

В межах Коростишева – безкоштовна, по Житомирській області – за домовленістю.

Гарантія на гранітний пам’ятник

Гарантія на виготовлення та встановленння пам'ятника - 30 років.

Чому вигідно замовити виготовлення гранітного пам’ятника у нас