«Granit Vases»


Каталог гранітних виробів


Як вибрати гранітний надгробок в Коростишеві

Кожному відведено свій час на цій землі, але пам’ять про хорошу людину обов'язково має залишитися на століття. Пам’ятник уособлює повагу, відданість і любов тих, хто назавжди втратив близьку людину й щиро хоче увічнити її образ. Сподіваємося, що наш каталог пам’ятників допоможе вам, уникнувши сумних думок, вибрати достойний пам’ятник з граніту, залишивши в душі лише дорогі серцю спогади.

Як вибрати пам'ятник з каталогу на могилу: фото й ціни

У відповідних розділах сайту та каталогу є фото пам'ятників на могилу з цінами. Зазвичай ціна на гранітний надгробок залежить від таких складових:

  • Матеріал – різні види граніту відрізняються за собівартістю й складністю обробки.

  • Оформлення – можете з каталогу вибрати пам’ятники з граніту на могилу з гравіюванням, кольоровим зображенням фото, різними шрифтами, позолотою. Каталог пам’ятників представляє приклади робіт і приблизні ціни.

  • Складність – виготовляємо гранітні надгробки будь-якої форми, яку ви вважаєте за потрібне або вибрали з каталогу: у вигляді хрестів, складних конструкцій, арок, скульптурних груп, з використанням релігійних символів, військових атрибутів.

Виготовлення пам’ятників з граніту у Львові часто виявляється досить дорогим. Проте не варто економити на встановленні хорошого гранітного надгробка, адже якісне оформлення могили слугуватиме не одне десятиліття, не вимагаючи ретельного догляду.

Встановлення гранітних пам’ятників на всіх кладовищах: Коростишева та Житомирської області.

Наша майстерня не тільки виготовляє красиві пам’ятники з граніту, а й пропонує послуги встановлення. Ми знаємо, як саме потрібно підготувати ґрунт, обов’язково враховуємо вагу й розміри кам’яних елементів. Майстри компанії «Гранітний ангел» докладуть усіх зусиль, аби виправдати ваші очікування, щоб онуки й навіть праправнуки мали можливість віддати данину поваги й шани своїм предкам.